Отзывы о компании "Косметика UA"
- Ольга Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Галина Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Якісно та надійно упакований товар, тому прийшов без жодних пошкоджень. Особливо приємно отримати подаруночок - масочку для волося. ДЯКУЮ !!!
- Вікторія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлія М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую за крем -кушон . Дуже гарна якість , а ціна дивує .На обличчі його майже не видно , але не великі пігментні плями тонує , і вирівнює тон. Купувала тон натуральний . Я трохи смугленька , підійшов . Спасибі продавцю за подарунок. Маска для обличчя . Дуже приємно . Уже совітую продавця , своїм подругам . Буду купувати ще.
- світлана ц.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вікторія Г.
- Елеонора С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлия Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Юлия К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
