Відгуки про компанію "Косметика UA"
- Ольга Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Галина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якісно та надійно упакований товар, тому прийшов без жодних пошкоджень. Особливо приємно отримати подаруночок - масочку для волося. ДЯКУЮ !!!
- Вікторія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлія М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за крем -кушон . Дуже гарна якість , а ціна дивує .На обличчі його майже не видно , але не великі пігментні плями тонує , і вирівнює тон. Купувала тон натуральний . Я трохи смугленька , підійшов . Спасибі продавцю за подарунок. Маска для обличчя . Дуже приємно . Уже совітую продавця , своїм подругам . Буду купувати ще.
- світлана ц.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія Г.
- Елеонора С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлия Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Юлия К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
